GEN30-170 Lambda DC Power Supply Used
Check Pricing
Request a Quote To Get An EDU Discount
Login & Get 2% Back on Purchases
Login or Sign Up for Loyalty
Features:
  • Output Voltage 30V
  • Output Current 170A
  • Output Power 5100W
  • AC Inputs 3ø (208VAC, 400VAC