GEN100-50 Lambda DC Power Supply Used
Check Pricing
Request a Quote To Get An EDU Discount
Login & Get 2% Back on Purchases
Login or Sign Up for Loyalty
 Features:
  • Output Voltage 100V
  • Output Current 50A
  • Output Power 5000W
  • AC Inputs 3ø (208VAC, 400VAC)