62060D-600 Chroma DC Power Supply Used
Request a Quote To Get An EDU Discount
Login & Get 2% Back on Purchases
Login or Sign Up for Loyalty
Features:
  • Voltage 0 - 600V
  • Current 0 - 40A
  • Total Power 6000W
  • Output Noise & Ripple (rms) 85mV / 30mA